Наставно особље – биографија

Maja Ћурчин-учитељица

У школи ради 30 година. Сматра да је посао учитељице веома изазован и да рад са децом надахњује сваког просветног радника. Деца су инспирација управо зато што су толико различита, а сваки учитељ може својим ликом и делом да утиче на формирање дечије личности. Кроз наставно-образовни процес током дугих година рада извела је многе генерације при чему се стално усавршавала, прилагођавала и развијала и као особа и као учитељица.  И поред стеченог искуства континуирано се бави струком, јер учење је процес који не сме бити запостављен.

Даница Пушковић, професор биологије

Дипломирала сам на Департману за биологију и екологију ПМФ-а у Новом Саду. Радила у више основних  и средњих школа. Положила стручни испит 4. новембра 2014. godine.
Александра Петровић Стејин, дипл. инж. електротехнике

Дипломирала сам на ФТН у Новом Саду електротехнику (смер аутоматика и рачунарство). Од 2003. године радим као наставник информатике и рачунарства у више основних школа. Стручни испит сам положила 2004. године. Администратор сам два школска сајта www.osbukovac.edu.rs i www.ossajkas.edu.rs.