Стручни активи – Тимови и Комисије

Школска 2018/2019.

Стручни актив за развојно планирање

  • Дуганџија Жељко-координатор
  • Тривунчић Драгица
  • Стајчић Иван
  • Лакићевић Ивана
  • Ћурчин Маја
  • Деман Миланка
  • Ђурић Драгослав
  • (председник Савета родитеља)
  • (представник локалне управе)

Стручни актив за развој школског програма

  • Антић Марина – координатор
  • Стојанац Марина
  • Банаи Милан
  • Минаковић Ненад
  • Ђорђевић Марина
  • Деман Миланка

Стручни тим за самовредновање

  • Спирић Анђелка-координатор
  • Медаровић Мирјана
  • Ракита Ивана
  • Виторац Јована
  • Пушковић Даница
  • Калања Валерија
  • председник Савета родитеља
  • представник Ученичког парламента

Стручни тим за заштиту деце од насиља

  • Калања Валерија – координатор
  • Жижић Олах Весна
  • Стајчић Иван
  • Антић Марина
  • Банаи Милан
  • Стојчевска Клаудија

Стручни тим за ИОП

  • Медаровић Мирјана – координатор
  • Лечић Винокић Сњежана
  • Стајчић Иван
  • Виторац Јована
  • Антић Марина
  • Калања Валерија

Тим за стручно усавршавање

  • Рајда Зорица-координатор
  • Виторац Јована
  • Анђелић Зорица
  • Дуганџија Жељко
  • Ракита Ивана
  • Стајчић Иван

Тим за професионалну оријентацију

  • Жижић Олах Весна – координатор
  • Цимеша Јелена
  • Минаковић Ненад
  • Антић Марина
  • Калања Валерија
  • Деман Миланка

Педагошки колегијум

  • Деман Миланка
  • Калања Валерија
  • Мијић Зорана
  • Лечић Винокић Сњежана
  • Дуганџија Жељко
  • Ракита Ивана
  • Стајчић Иван

 Председници стручних већа за области предмета

  •  Вирорац Јована : Стручно веће разредне наставе
  • Лечић Винокић Сњежана: Стручно веће за област језика, књижевности и комуникација
  • Дуганџија Жељко: Стручно веће за област друштвених наука
  • Ракита Ивана: Стручно веће за област природних наука
  • Стајчић Иван: Стручно веће за област вештина и уметности

Руководиоци одељењских већа

  • Стојчевска Клаудија:                од 1-4. разреда
  • Ђорђевић Марина:                    од 5-8. разреда

 Дечји савез

  • Ћурчин Маја – координатор
  • Бикицки Ирена
  • Матовић Светлана

Црвени крст

  • Видаковић Славољуб-координатор
  • Банаи Милан
  • Дулић Катарина

Ученички парламент

  • Жижић Олах Весна – координатор
  • Антић Марина

Тим за награђивање ученика

  • Лечић Винокић Сњежана – координатор
  • Анђелић Зорица
  • Рајда Зорица
  • Жижић Олах Весна

Волонтерски тим

  • Марина Антић – координатор
  • Дулић Катарина

Вршњачки тим

  • Бикицки Ирена
  • Цимеша Јелена

Тим за културу и јавну делатност школе

  • Тривунчић Драгица – координатор
  • Ђорђевић Марина
  • Анђелић Зорица
  • Матовић Светлана
  • Спирић Анђелка
  • Лечић Винокић Сњежана
  • Стојчевска Клаудија
  • Ћурчин Маја

Тим за кризне интервенције

  • Деман Миланка
  • Калања Валерија
  • Мандић Нада
  • Ђурић Драгослав
  • Минаковић Ненад

Тим за естетско-еколошко уређење школе

  • Пушковић Даница
  • Жигић Алан
  • Стојчевска Клаудија
  • Стојанац Марина

Тим за израду сајта школе

  • Рајда Зорица
  • Петровић Стејин Александра – администратор сајта
  • Мијић Зорана

Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва

  • Стајчић Иван
  • Стојчевска Клаудија
  • Тривунчић Драгица

Комисија за дежурство

  • Ћурчин Маја- координатор
  • Дулић Катарина
  • Станојевић Јелена

Комисија за израду и праћење Годишњег плана рада школе

  • Деман Миланка
  • Калања Валерија
  • Виторац Јована
  • Антић Марина

Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе

  • Мандић Нада
  • Деман Миланка
  • Калања Валерија

Записник на седницама Наставничког већа водиће Анђелић Зорица

Летопис школе: Рајда Зорица